top of page

TRANSPORT  i  SPEDYCJA

Transport krajowy 

 

r1.JPG
Transport ponadgabarytowy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz doskonałemu przygotowaniu technicznemu  organizujemy transport ponadgabarytowy. Przewóz maszyn rolniczych i przemysłowych, konstrukcji budowlanych, czy elementów wiatrowni  to skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga odpowiednich umiejętności i znajomości przepisów, dlatego warto postawić na rzetelnego partnera. Oferta transportu ponadgabarytowego skierowana jest przede wszystkim do firm działających w dziedzinie przemysłu ciężkiego, na przykład branży energetycznej, budowlanej lub metalurgicznej, jak również do rolników. 

 

Organizujemy wszelkie formalności związane z przewozem ponadnormatywnym takie jak zezwolenia i pilotaże.

Organizujemy i realizujemy transporty ponadgabarytowe w kraju jak i w całej Unii Europejskiej.

W przypadku zainteresowania jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o zapytania.

Tomasz Fiałkowski:

mob.:    +48 691 103 781                              

e-mail:   t.fialkowski@opertowski.pl

​​​

 

​Przewozimy:

 

  • maszyny rolnicze i przemysłowe

  • konstrukcje pod i dla maszyn papierniczych

  • elementy konstrukcji budowlanych takie jak przęsła mostów czy turbiny wiatrowe

  • zbiorniki metalowe , z tworzyw itd.

r4.JPG
Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy to nasza

praca, pasja,  NASZA MOCNA STRONA!

Dbamy o jakość naszego serwisu, taboru i usług, poprzez stałe inwestycje w sprzęt jak i kwalifikacje naszej kadry. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru , systemowi monitoringu GPS zamontowanemu na każdym naszym pojeździe , oraz opieki nad przewozem zleconego towaru  przez naszą kadrę spedytorów. Przyjmując zlecenie od naszych Klientów ruszamy z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości.

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Czechy, Słowacja, Węgry.  Specjalizujemy się w przewozie ładunków cało pojazdowych  z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru ( naczepy standard , mega, platformy , platformy rozciągane ) Przewozimy również wszelkie rodzaje odpadów (poza ADR ). Posiadamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, kabotaż po terenie Niemiec , pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach.

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są wyzwania! Wszystko, co robimy – robimy z pasją!

SPEDYCJA

 

Choć naszym podstawowym zajęciem jest transport rzeczy to z powodzeniem prowadzimy również  usługi w zakresie spedycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy przy współpracy z producentami , firmami transportowymi, terminalami i centrami logistycznymi, zarówno na terenie kraju jak i za granicą.

Wysoka jakość usług i zadowolenie klienta to podstawa naszej działalności.

 

bottom of page