top of page

Serwis - Warsztat

SERWIS - WARSZTAT

 

Dysponujemy własnym profesjonalnym i wyposażonym na najwyższym poziomie warsztatem samochodowym, w którym prowadzimy działalność usługową oraz regularnie dokonujemy przeglądów naszego taboru.

Posiadanie wysoce wyspecjalizowanej kadry jak i bogatego zaplecza sprzętowego pozwala nam na szybkie i sprawne likwidowanie bieżących usterek i awarii.

Wykonując licencjonowany przewóz towarów stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego musimy mieć pewność, że przed wyruszeniem w drogę samochody znajdują się w idealnym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym.

Prowadzimy profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Zakres wykonywanych usług: przeglądy eksploatacyjne, mechanika ogólna, zawieszenia tradycyjne, pneumatyczne, układy kierownicze, układy hamulcowe, układy przeniesienia napędu, naprawy i remonty silników, skrzyń biegów manualnych i automatycznych, reduktorów, mostów napędowych, elektromechanika i elektronika, komputerowa diagnostyka układów elektronicznych, obsługa i napełnianie klimatyzacji

opertowski039.jpg
REALIZUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:
  > MECHANIKA
  > ELEKTRYKA
  > ELEKTRONIKA
  > PNEUMATYKA
  > WULKANIZACJA
  > KLIMATYZACJA
  > SPAWALNICTWO
  > GEOMETRIA KÓŁ
SERWIS : 
  > SAMOCHODY CIĘŻAROWE
  > NACZEPY
  > SAMOCHODY DOSTAWCZE
  > AUTOBUSY
  > MASZYNY ROLNICZE
  > MASZYNY BUDOWLANE
  > SAMOCHODY OSOBOWE
Zaplecze  

 

Prócz wykwalifikowanej kadry : mechaników, elektryków, pneumatyków , posiadamy park maszynowy do szybkiej diagnostyki i naprawy Twojego auta

bottom of page